Про Basic
Сертифiкати
Введiть ID сертифiката:

Авторизацiя
E-Mail:

Пароль:

    Реєстрацiя :: Згадати пароль

КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ У НАВЧАЛЬНОМУ ЦЕНТРI "БЕЙСIК"

Навчальний центр "Бейсік" проводить корпоративне навчання з 2009 року. З того часу ми накопичили багатий досвід роботи з компаніями у різних сферах діяльності та реалізували сотні освітніх проектів у IT -напрямках.
НАШІ ВИКЛАДАЧІ

... Скажи мені, хто твій учитель, і скажу, ким ти можеш стати...

Викладачі НЦ «Бейсік» – це фанати своєї справи, які глибоко знаються на предметній області. За час своєї професійної діяльності вони брали участь у багатьох успішних корпоративних проектах навчання українських та зарубіжних компаніях, тому реально знають, які питання можуть виникнути у співробітників різних відділів та напрямків. Із задоволенням діляться своїми накопиченими знаннями та досвідом. Вміють знайти підхід до кожного слухача, та доступно пояснити складні речі на простих прикладах. Вдало імпровізують, а також імітують завдання та проблеми, які можуть виникнути на підприємстві . 

НАШІ ПЕРЕВАГИ


Навчання за типовими програмами та індивідуальний підхід до розробки програм навчання, виходячи з реальних завдань клієнта

Постійний розвиток IT технологій призводить до того, що все частіше навчання фахівців зі стандартних курсів не є оптимальним вирішенням питань. У такій ситуації ми готові адаптувати зміст стандартних курсів під конкретні завдання працівників компанії з урахуванням рівня знань працівників. Також , у процесі навчання у слухачів є можливість знайти вирішення завдань, які потенційно можуть виникнути на підприємстві, де вони працюють.


Прозорі, відкриті умови співпраці з клієнтами та гарантований результат

НЦ «Бейсік» прагнутиме надати максимально зручні умови співпраці та виправдати довіру кожного клієнта!

 • Ми гарантуємо прозорі та чесні відносини.
  Якщо з якихось причин вам не підійде навчання, ми повернемо гроші за не проведені заняття.

 • Ми гарантуємо результати навчання..
  Авторський методичний матеріал, методика навчання, наявність у курсі практичних прикладів взятих із життя, досвід викладання – все це гарантує легкість у запам'ятовуванні та застосуванні отриманих знань на робочому місці.

 • Ми гарантуємо надійність та стабільність партнерських відносин.
  Про це свідчать стабільна робота НЦ «Бейсік» з 1998 року на ринку освіти України та відгуки постійних клієнтів, що накопичилися за ці роки.


Широкий спектр напрямків у галузі IT

Щодня аналізуючи потреби підприємств у кваліфікованому персоналі, НЦ «Бейсік» постійно покращує та розробляє нові навчальні курси, які дозволять компаніям значно підвищити ефективність роботи працівників та досягти кращих економічних показників. Ми прагнемо, щоб кожен клієнт знайшов у нас ті професійні знання, які потрібні саме йому!
Повний перелік курсів на сайті www.basic.com.ua


Методика викладання

Авторські програми навчання, що постійно удосконалюються, побудовані на прикладах з реального життя, націлені навчити слухача практичному застосуванню одержуваних знань та вмінню самостійно робити ефективний пошук відповідей на питання, що виникають.


Вибір формату та території навчання

 • Навчання на території підприємства у будь - якому місті України.

 • Онлайн навчання у реальному часі з «живим» тренером дає змогу організувати навчання співробітників з різних країн, міст, офісів, філій.


Підбір оптимального графіка відвідування занять

В НЦ «Бейсік» ви завжди зможете підібрати графік навчання з урахуванням зайнятості співробітників вашої компанії: від 2 до 8 годин на день, вранці/вдень/увечері, 2-3 рази на тиждень або щодня.


Перевірка знань працівників до початку навчання

За бажанням компанії , для попередньої оцінки рівня знань та ефективного розподілу по групах проводиться анкетування працівників до початку навчання.


Система On-line тестування після закінчення навчання

Для підтвердження рівня знань працівника та засвоєння матеріалу, на сайті www.basic.com.ua розроблено унікальну систему On-line тестування, що дозволяє оцінити ступінь володіння отриманими знаннями після закінчення навчання.


Сертифікат

Після закінчення курсу та успішного складання тестів, слухач отримує авторський сертифікат Навчального центру Бейсік. Кожен сертифікат захищений від підробки унікальним ID- номером, справжність якого можна перевірити у відкритому доступі на сайті навчального центру.


Відмінні відгуки наших клієнтів

Часто, наприкінці навчання ми отримуємо вдячні відгуки співробітників компанії не лише за якісне навчання та вирішення їхніх професійних питань, але й за гарний настрій та ненудні заняття.

«...Першим досвідом співробітництва нашої компанії з Навчальним центром «Бейсік» став курс «MS Excel - Експерт. Для професійного використання. Рівень 1» у листопаді 2014 року. Нові знання в галузі Excel для співробітників нашої компанії поєднувалися з новим форматом навчання, якого ми раніше не застосовували, і який дуже професійно та якісно використовують фахівці «Бейсіка» у своїй роботі – on-line навчання. Завдяки on-line формату ми змогли навчити 37 співробітників без відриву від роботи та додаткових витрат часу на дорогу. Викладачі курсу Віктор Дергач та Ірина Рибалка, володіючи високим рівнем знань предмета курсу, є відмінними методистами та талановитими викладачами. Теоретичний виклад навчального матеріалу проводиться на доступному для слухачів рівні, використані практичні завдання та приклади взяті з бізнес-практики, що гарантує розуміння слухачами практичного застосування прийомів роботи в Excel їхньої особистої професійної діяльності. Крім того, слухачі мали можливість поставити запитання, використовуючи приклади з власної практики, отримати допомогу у пошуку вирішення своїх виробничих завдань….»

ТМ “Добра Вечеря”

КОРПОРАТИВНЕ ОНЛАЙН НАВЧАННЯ - ЦЕ ДОСТУП ДО ЗНАНЬ З БУДЬ-ЯКОЇ ТОЧКИ СВІТУ!

10 січня 2012 року Навчальний центр Бейсік, перший в Україні, запустив новий проект «Комп'ютерне навчання у форматі онлайн ».
Тоді ми ще не здогадувалися, куди це приведе, і що ми зробили крок у майбутнє на 8 років вперед!

На сьогоднішній день це дуже успішний формат, який надає можливість проводити навчання співробітників із будь-якої точці світу, з різних міст, офісів, філій. Така форма навчання дозволяє, не знижуючи якості, суттєво мінімізувати витрати компанії на відрядження та скоротити час відсутності працівників на робочому місці.


ЧОМУ ВИГІДНО НАВЧАТИ СПІВРОБІТНИКІВ У ФОРМАТІ ОНЛАЙН

 • Проста, зрозуміла форма навчання, без прив'язки до місця! Все, що необхідно: ноутбук та Інтернет!

 • Економія часу та коштів на дорогу

 • Безкоштовний перший урок

 • Можливість отримання знань від професійних практикуючих викладачів, яких на даний момент немає у вашому регіоні

 • Якість, термін та програма курсу в режимі онлайн повністю відповідає програмі очного навчання

 • Живе спілкування з тренером у реальному часі

 • Підтримка викладача на період навчання

 • Можливість робити відеозапис уроку і потім використовувати це відео для повторення пройденого матеріалу

 • Звіт про відвідування занять слухачами, контроль за виконанням домашніх завдань

 • Незалежне тестування на сайті після закінчення навчання для підтвердження знать та отримання сертифікату

Наши корпоративные клиенты
Хочемо подякувати колективу Навчального центру Бейсік за індивідуальний підхід до кожного слухача, чуйність, уважність, терпіння, професіоналізм. Завдяки педагогічному таланту викладачів складний матеріал легко запам'ятовується. Дуже дякуємо за отримані знання.

Курс: MS Excel - рівень експерт
Компания: БІЛЛА УКРАЇНА

Інші відгуки...


 

Про Basic Нашi послуги Контакти
Хто ми
Онлайн навчання
Вiдгуки про навчання
Сертифiкати
Вакансiї для слухачiвКомп'ютернi курси
Вартiсть навчання
Онлайн навчання
Корпоративне навчання
Тестування
Акцiї


Телефони:
(098) 200-33-15 Viber;
(050) 353-54-45 Telegram, WhatsApp;
(093) 199-90-03

E-mail: manager@basic.com.ua

01133, м. Київ, вул. Є.Коновальця 31, 5 поверх
© 1998-2023, Комп'ютерний Навчальний Центр Basic. Всi права захищенi.