Про Basic
Сертифiкати
Введiть ID сертифiката:

Авторизацiя
E-Mail:

Пароль:

    Реєстрацiя :: Згадати пароль

ОНЛАЙН НАВЧАННЯ В УЧБОВОМУ ЦЕНТРI "БЕЙСIК"

10 січня 2012 року Навчальний центр Бейсік, один із перших в Україні, запустив новий проект «Комп'ютерне навчання онлайн!».
З того часу і до сьогодні сотні слухачів з різних країн світу успішно проходять навчання у форматі онлайн. З кожним днем цей формат навчання стає все більш актуальним та популярним і ось чому вам вигідно навчатися онлайн:

 • Ви економити як мінімум 2 години часу на проїзд
  Згадайте, скільки часу ви витрачаєте, щоб доїхати до офісу, де проходить навчання, а особливо, у годину пік у ранковий чи вечірній час!? Щонайменше година! І це не гарантує, що ви приїдете вчасно. Стільки ж часу йде і на дорогу назад. Завдяки онлайн-формату слухачі можуть навчатися як на робочому місці, так і за домашнім комп'ютером, а зекономлений час на дорогу витратити, наприклад, на заняття спортом.

 • Ви заощаджуєте кошти на проїзд
  Якщо ви живете в іншому районі Києва, місті або навіть в іншій країні, навчаючись через технології онлайн, ви заощаджуєте кошти на проїзд, харчування та готелі.

 • Ви неприв’язані до місця
  Ви можете продовжувати навчання, навіть вирушаючи у відпустку чи відрядження. Єдине, що потрібно – це ноутбук та інтернет. Online – навчання – це проста форма навчання, доступна кожному Участь в онлайн- навчанні не вимагає ніякого спеціального обладнання. Все, що вам необхідно: комп'ютер з будь-якою операційною системою (Windows. Mac OS, Linux), інтернет, колонки, мікрофон (зручніше використовувати гарнітуру – навушники з мікрофоном). Перевірити придатність вашого з'єднання для участі в онлайн-навченні досить просто: якщо ви можете переглядати відео в Youtube без помітних перебоїв та завмирань звуку, тоді можете сміливо записуватися на навчання онлайн!

 • Доступ до бажаних знань від практикуючих фахівців
  Можливо, в регіоні, де ви проживаєте, немає курсів чи фахівців з обраного вами напряму навчання. У цьому випадку, онлайн навчання розширює ваші межі, і дозволяє отримати бажані знання практично з будь-якого IT напряму від фахівців, які мають викладацький, практичний досвід у сфері IT.

 • Відеозапис уроку
  Однією з головних переваг навчання у форматі онлайн є те, що під час уроку ви можете робити відеозапис і потім використовувати це відео для повторення пройденого матеріалу. Погодьтеся, що такої можливості в аудиторному навчанні немає!
ВІДГУКИ ПРО ОНЛАЙН НАВЧАННЯ


«...Першим досвідом співробітництва нашої компанії з Навчальним центром «Бейсік» став курс «MS Excel - Експерт. Для професійного використання. Рівень 1» у листопаді 2014 року. Нові знання в галузі Excel для співробітників нашої компанії поєднувалися з новим форматом навчання, якого ми раніше не застосовували, і який дуже професійно та якісно використовують фахівці «Бейсіка» у своїй роботі – on-line навчання. Завдяки on-line формату ми змогли навчити 37 співробітників без відриву від роботи та додаткових витрат часу на дорогу. Викладачі курсу Віктор Дергач та Ірина Рибалка, володіючи високим рівнем знань предмета курсу, є відмінними методистами та талановитими викладачами. Теоретичний виклад навчального матеріалу проводиться на доступному для слухачів рівні, використані практичні завдання та приклади взяті з бізнес-практики, що гарантує розуміння слухачами практичного застосування прийомів роботи в Excel їхньої особистої професійної діяльності. Крім того, слухачі мали можливість поставити запитання, використовуючи приклади з власної практики, отримати допомогу у пошуку вирішення своїх виробничих завдань….»

ТМ “Добра Вечеря”


Інші відгуки слухачів можна переглянути на сайті www.basic.com.ua та на каналі YouTubeЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОНЛАЙН НАВЧАННЯ

Всі заняття у форматі онлайн відбуваються в реальному часі з викладачем. Під час уроку викладач, перебуваючи перед своїм комп'ютером, веде діалог зі слухачами, використовуючи мікрофон та навушники (відеокамера не потрібна). Кожен учасник онлайн навчання бачить на своєму моніторі всі дії викладача, чує його лекцію і в будь-який момент може звернутися за допомогою мікрофона (або через чат) до викладача або інших учасників навчання з питанням. Якщо у когось із учасників навчання виникли питання або помилки при виконанні завдання під час уроку, викладач легко може подивитися та виправити помилки слухача. Під час уроку для ефективності процесу навчання використовуються слайди, графіки, схеми. Слухачі та викладач можуть демонструвати свої робочі столи, завантажувати документи у різних форматах, використовувати дошку для малювання. Це так само просто, якби ви фізично були присутні в аудиторії!
Обсяг та програма курсу в режимі онлайн відповідає програмі очного навчання, представленій на сайті.
Після закінчення навчання кожен слухач згідно з правилами УЦ Бейсік має право отримати сертифікат. Умови отримання сертифіката можна прочитати тут.
Якщо з яких-небудь причин ви не схочете продовжувати навчання, тоді ви можете повернути суму, що залишилася за непроведені заняття відповідно до правил НЦ Бейсік.ЯК ПОЧАТИ НАВЧАННЯ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН


Крок №1. Залишити вашу заявку на участь в онлайн навчанні будь-яким зручним для вас способом:
- Заповнити форму на сайті;
- Надіслати лист на электрону пошту: online@basic.com.ua;
- Зателефонувати за номерами: (098) 200-33-15 Viber; (050) 353-54-45 Telegram, WhatsApp; (093) 199-90-03;

Крок № 2. Ознайомиться з інструкцією для підключення до онлайн-уроку. Инструкция по подготовке персонального компьютера для обучения в форматі online на русском языке
Інструкція з підготовки персонального комп'ютера для навчання в режимі online

Крок № 3. Встановити безкоштовно клієнтський модуль TeamViewer QuickJoin згідно з інструкцією у кроці №2.


Якщо у вас виникли питання щодо підключення до онлайн уроку, встановлення TeamViewer QJ, т.і., телефонуйте, будь ласка, в робочий час з 10:00 до 19:30 за телефоном: +38(050) 353-54-45 ;

Крок № 4. Узгодити розклад навчання
Оскільки заняття будуть проходити за певним розкладом, у реальному часі у групі, вам потрібно заздалегідь узгодити з менеджером НЦ "Бейсік" зручний для вас розклад на весь період навчання.

Крок № 6. Прочитати умови публічної оферти та внести передоплату .

Крок № 7. Почати навчання згідно з розкладом за вибраним курсом.
ПРИКЛАД ОНЛАЙН УРОКУ НЦ "БЕЙСІК" НА КАНАЛІ YOUTUBE. ВІДЕОЗАПИС.


Наши корпоративные клиенты
Хочемо подякувати колективу Навчального центру Бейсік за індивідуальний підхід до кожного слухача, чуйність, уважність, терпіння, професіоналізм. Завдяки педагогічному таланту викладачів складний матеріал легко запам'ятовується. Дуже дякуємо за отримані знання.

Курс: MS Excel - рівень експерт
Компания: БІЛЛА УКРАЇНА

Інші відгуки...


 

Про Basic Нашi послуги Контакти
Хто ми
Онлайн навчання
Вiдгуки про навчання
Сертифiкати
Вакансiї для слухачiвКомп'ютернi курси
Вартiсть навчання
Онлайн навчання
Корпоративне навчання
Тестування
Акцiї


Телефони:
(098) 200-33-15 Viber;
(050) 353-54-45 Telegram, WhatsApp;
(093) 199-90-03

E-mail: manager@basic.com.ua

01133, м. Київ, вул. Є.Коновальця 31, 5 поверх
© 1998-2023, Комп'ютерний Навчальний Центр Basic. Всi права захищенi.