Про Basic
Сертифiкати
Введiть ID сертифiката:

Авторизацiя
E-Mail:

Пароль:

    Реєстрацiя :: Згадати пароль

ПРО КОМП`ЮТЕРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР "БЕЙСIК"

Навчальний центр Бейсік успішно працює на ринку комп’ютерної освіти з 1998 року, і є одним із провідних центрів, що спеціалізуються на навчанні та підвищенні кваліфікації IT-фахівців.


НАША МЕТА

Надати клієнту ті професійні знання та навички, використання яких значно підвищує ефективність роботи, та дає можливість застосувати найновіші досягнення комп'ютерних технологій.


НАШІ ПЕРЕВАГИ

Багаторічний досвід навчання за IT напрямками

Наш навчальний центр Бейсік був створений у 1998 році. З того часу до сьогодні тисячі людей, за допомогою  наших викладачів, відкрили для себе дивовижний світ можливостей персонального комп'ютера.


Прозорі, відкриті умови співпраці з клієнтами

УЦ Бейсік прагнутиме надати максимально зручні умови співпраці та виправдати довіру кожного клієнта, орієнтований на прозорі та чесні відносини, про що свідчить договір-оферта на сайті www.basic.com.ua.
Про гарантію якості та надійності партнерських відносин УЦ Бейсік свідчить його стабільна робота з 1998 р. на ринку освіти України та відгуки постійних клієнтів, що накопичилися за ці роки.


Вибір  форми навчання, підбір оптимального графіка відвідування занять

Ми будуємо наш Навчальний центр, постійно прислухаючись до потреб та побажань наших клієнтів. Це стосується як програм навчання, за тими чи іншими курсами, так і оптимізації форми навчання, яка дозволила з одного боку зберегти якість викладання, з іншого боку мінімізувати витрати клієнта на навчання:

  • Група –  відвідування навчання у групі згідно з розкладом навчального центру

  • Індивідуально –  таке навчання підходить для слухачів, які не можуть навчатись у групі у зв'язку з нестандартним графіком роботи або індивідуальною програмою курсу

  • Гнучкий графік – навчання проходить у мині групі  за розкладом, який оговорюється з клієнтом щотижня. Ця форма навчання є величезною перевагою нашого Навчального центру.

  • Інтенсивне навчання – розраховано для клієнтів, які хочуть пройти навчання за короткий термін, наприклад, за 1 або 2 дні;

Вибір формату навчання

  • Навчання в класах учбового  центру у Києві поруч із метро «Палац Україна» та «Печерська», із зручною транспортною розв'язкою

  • Навчання на території клієнта у зручний час та на звичному для клієнта обладнанні

  • Онлайн навчання у реальному часі з «живим» тренером дає змогу отримати професійні знання кожному клієнту з будь-якої точки світу

  • Корпоративне навчання дозволяє розробити індивідуальний підхід до навчання працівників компанії з урахуванням трудової зайнятості та рівня знань працівників


Викладачі

... Скажи мені, хто твій учитель, і скажу, ким ти можеш стати...

Ми дуже уважно ставимося до підбору викладацького складу. Головні наші вимоги до майбутнього викладача - це практичний досвід роботи у сфері, що викладається, і вміння донести матеріал простою мовою . Завдяки такому підходу, викладачі УЦ Бейсік - це фанати своєї справи, які глибоко знаються на предметній галузі і готові дати слухачам набагато більше, ніж можна прочитати в книгах та інтернеті! Вони із задоволенням діляться накопиченими знаннями та досвідом, вміють легко та доступно пояснити складні речі на простих прикладах із життя!
Знання наших викладачів підтверджено тисячами захоплених відгуків слухачів!

Методика викладання

Авторські програми навчання, що постійно удосконалюються, побудовані на прикладах з реального життя, націлені навчити слухача практичному застосуванню одержуваних знань та вмінню самостійно робити ефективний пошук відповідей на питання, що виникають.

Відмінні відгуки слухачів

50% наших клієнтів звертаються до нас за рекомендаціями своїх колег та знайомих, які пройшли у нас навчання

Сертифікат Навчального центру Бейсік

Після закінчення курсу та успішного складання тестів, слухач отримує авторський сертифікат Навчального центру Бейсік. Кожен сертифікат захищений від підробки унікальним ID- номером, справжність якого можна перевірити у відкритому доступі на сайті навчального центру.

Система On-line тестування

Для підтвердження рівня знань та засвоєння матеріалу, на сайті www.basic.com.ua розроблено унікальну систему On-line тестування, що дозволяє слухачеві оперативно оцінити ступінь володіння отриманими знаннями після закінчення навчання.Пройшовши навчання у навчальному центрі Бейсік,
Ви отримаєте знання для Вашого професійного успіху!


-
Наши корпоративные клиенты
Хочемо подякувати колективу Навчального центру Бейсік за індивідуальний підхід до кожного слухача, чуйність, уважність, терпіння, професіоналізм. Завдяки педагогічному таланту викладачів складний матеріал легко запам'ятовується. Дуже дякуємо за отримані знання.

Курс: MS Excel - рівень експерт
Компания: БІЛЛА УКРАЇНА

Інші відгуки...


 

Про Basic Нашi послуги Контакти
Хто ми
Онлайн навчання
Вiдгуки про навчання
Сертифiкати
Вакансiї для слухачiвКомп'ютернi курси
Вартiсть навчання
Онлайн навчання
Корпоративне навчання
Тестування
Акцiї


Телефони:
(098) 200-33-15 Viber;
(050) 353-54-45 Telegram, WhatsApp;
(093) 199-90-03

E-mail: manager@basic.com.ua

01133, м. Київ, вул. Є.Коновальця 31, 5 поверх
© 1998-2023, Комп'ютерний Навчальний Центр Basic. Всi права захищенi.